Obsługujemy Klientów indywidualnych
oraz większe inwestycje!

Wysoka jakość naszych produktów jest naszym znakiem rozpoznawczym.

Dbamy o to, by nasze metalowe konstrukcje – balustrady, schody, zadaszenia, antresole czy bramy – wykonywane były zawsze z materiałów najwyższej jakości i z wykorzystaniem nowoczesnych, sprawdzonych technologii.

Naszym celem jest tworzenie produktów trwałych i niezawodnych, dlatego precyzję wykonania stawiamy na pierwszym miejscu. Inwestujemy w nowoczesny sprzęt i wykwalifikowaną kadrę pracowników, aby móc zaoferować Państwu najwyższą jakość usług.

Chcemy, by nasze produkty i nasza marka były kojarzone z solidnością, rzetelnością i fachowością.

Pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
+48 501 056 885
+48 502 028 066
  • ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych
    ul. Przerwana 10 (dawniej ul. Badylarska)
    02-484 Warszawa
  • tel.: (22) 863 27 90
  • email: zkm@zkm.com.pl
Zobacz mapę dojazdu
Referencje ZKM

Przez niemal 30 lat ZKM pracował dla setek inwestorów indywidualnych, firm oraz instytucji - zrealizowaliśmy kilka tysięcy projektów, cechujących się najwyższą jakością wykonania, przekładającą się wprost na zadowolenie naszych klientów.

Czy wiesz, że...
  • Cynkowanie ogniowe balustrad oraz innych konstrukcji stalowych polega na zanurzeniu elementów konstrukcji w specjalnych wannach. Technologia cynkowania ogniowego wykorzystuje zjawisko dyfuzji, które polega na wnikaniu atomów cynku w zewnętrzną warstwę stali. Powłoka cynkowa chroni stal przez wiele lat i nie wymaga konserwacji. Cynk to trzydziesty pierwiastek w układzie okresowym Mendelejewa lecz numer jeden pod względem zabezpieczeń antykorozyjnych!

  • Malowanie proszkowe balustrad, schodów oraz innych konstrukcji stalowych polega na nakładaniu naelektryzowanych cząstek farby proszkowej na powierzchnię stali. Pokryte farbą elementy są następnie wygrzewane w piecu w temperaturze około 200°C.

  • W celu zachowania bezpieczeństwa wysokość balustrady w domkach jednorodzinnych powinna być nie mniejsza niż 90cm, a w obiektach publicznych nie mniejsza niż 110cm. Balustrady powinny być zamontowane przy schodach lub podjazdach gdy ich wysokość przekracza 50cm.